Video/ Shihni si qëllohet me armë në mes të oborrit të shkollës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video sipas të cilit, qëllohet me armë në oborrin e një shkolle në Durrës, të mbushur plot me nxënës.

Berisha thotë se policia e ka fshehur ngjarjen.

Postimi i plotë:

Qëllohet me armë zjarri në oborrin plot nxënës të gjimnazit “Naim Frasheri” në Durrës!

Nerkopolicia si zakonisht fsheh krimin!

Lexoni denoncimin dhe shikoni videon e nxenesit dixhital. sb

Persh dua tju derg nje vidio nga gjimnazi i naim fresheri ne dr ku adoleshenti ne prani te nxenesve dhe mesuesve qellon me arm ne ajer policia fsheh krimin.