Aksident i rëndë/ Babë e bijë nisen me urgjencë drejt spitalit

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Krumë të Kuëksit. Dy makina janë përplasur “kokë më kokë” me njëra tjetrën.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë tre persona, babë e bijë dhe një tjetër.

Konkretisht në mjetin tip ‘Opel’ të dëmtuar kanë mbetur babai L.P dhe e bija e tij L.P, ndërsa në automjetin tjetër tip ‘Golf’ është plagosur drejtuesi I.L, të tre janë dërguar me urgjencë drejt spitalit rajonal të Kukësit.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Ura e Prekës në Kukës.