Aksident i rëndë në Kurbin, humb jetën një person

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur të hënën paradite në Gjormë të Kurbinit.

Shkak i aksidentit dyshohet të jetë shpejtësia e lartë e automjetit.

Sakaq Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje, por ende nuk është bërë identifikimi i viktimës.