Foto/ Makina përplas 12-vjeçarin

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident në fshatin Mengël në Elbasan ku një mjet tip “Hondai” ka përplasur një fëmijë 12 vjeçar.

Sakaq mësohet se fëmija tashmë ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe drejtuesi i mjetit me iniciale E.P., është shoqëruar në komisariatin në Elbasan.