Foto/ Michelle Obama, letër këngëtares shqiptare. Ja ç’i shkruan

Michelle Obama i ka dërguar një letër këngëtares së njohur shqiptare, Bebe Rexha.

Këngëtarja e ka publikuar letrën në Instastory dhe siç mund ta shohim bëhet fjalë për “2019 College Singing Day”, që është pjesë e një fushate të cilën Obama e filloi në vitin 2014 si përpjekje për të inkujaruar studentët për të ndjekur arsimin e lartë.

Michelle ia shkroi letrën këngëtares shqiptare pasi performoi duke e falënderuar për përkrahjen që i dha këtij eventi dhe duke i uruar më të mirat./Gazeta Liberale