Foto/ Monika Lubonja bën ndryshimin drastik në pamje

Aktoren e njohur dhe shumë të dashur për publikun, Monika Lubonja prej vitesh e kemi parë vetëm me flokë të zeza, por së fundmi aktorja ka vendosur ta ndryshojë pamjen.

Monika ka postuar dy foto ku shfaqet me look-un e ri, bjonde.

Me këtë pamje ajo u shfaq e ftuar edhe tek “Rudina” për premieren më të re “Annie”.