Ledioni ëndërronte vajzë, Sara zbulon gjininë e bebit që pret

Sot ka ditëlindjen Ledioni dhe Sara teksa uron atë, na ka treguar edhe gjininë e bebit që pret.

Sara dhe Ledioni do të bëhen prindër për herë të dytë, të një tjetër djali. Kështu shkruan Sara në Instagramin e saj. Kujtojmë që një nga premtimet që Sara i bëri Ledionit në ceremoninë e martesës ishte një vajzë që ai aq shumë e ëndërronte.

“Vite më parë për ditëlindjen e tij u njoha me shpirtin tim binjak. Nuk ka bashkëshort dhe baba më të mirë që mund të doja për dy djemtë tanë!

Të dua!

P.S. Edhe pse nuk je në mediat sociale, e di që kontrollon postimet për mua në 24 orët e fundit çdo ditë!”, – shkruan Sara.