Pushimet e nxehta të Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez po shijojnë pushimet në Sait Tropez.

Dhe çifti është fotografuar në bordin e jahtit luksoz.

Georgina vuri në pah format e saj bombastike ndërsa Cristiano trupin e tonifikuar.

Duket se çifti po kalon momente mjaft relaksuese në det.