Video/ Plas sherri mes Anila Bashës dhe Mark Markut

Emisioni “Opinion” është shoqëruar nga debate të forta, ku u dalluar polemika mes gazetares Anila Basha dhe analistit Mark Marku.

Shihni më poshtë videon e postuar nga Tv Klan: