Pas fitores, Pjerin Ndreu “paralajmëron” lezhjanët

Pjerin Ndreu është shpallur kryebashkiaku i ri i Lezhës, pas votimeve të 30 qershorit. Pas fitores, Ndreu ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku ka falënderuar qytetarët që e mbështetën.

Ndreu shkruan më tej se do të bëjë atë që nuk imazgjinohet për Lezhën dhe se më e mira nuk ka ardhur akoma.

Mirënjohje për gjithkënd që më mbështeti dhe besoi te unë. Puna, korrektesa, vendosmëria dhe pasioni nuk do të më mungojnë kurrë për të bërë atë që se imagjinoni për Lezhën e bukur. Më e mira nuk ka ardhur akoma! Falenderime pafund!”, shkruan Ndreu.