Shikoni barkun e dhjamosur të kryetarve të PD që s’duan të dorzojnë bashkitë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur kryebashkiakët e djathtë dhe kerët e PD-së në ambientet e selisë blu.

Pritet që Basha t’i japë përgjigje skepticizmit të tyre për të ardhmen në PD duke i garantuar për poste të reja drejtuese.