Zidan kërkon Pogban me çdo kusht, ja çfarë jep për të

Pol Pogba është shprehur se do të largohet këtë merkato nga Mançester Junajtid.

Sipas mediave spanjolle, tekniku Zidan e do me çdo kusht lojtarin në skuadrën e tij, dhe drejtuesit po punojnë që t’ia plotësojnë këtë dëshirë.

Së fundmi madrilenët kanë bërë një ofertë tjetër, në drejtim të Junajtid. Bëhet fjalë për një ofertë prej 80 milionë euro plus shërbimet e uellsianit, Gareth Bejl. “Djajtë e kuq” pritet të kthejnë përgjigje së shpejti për ofertën e madrilenëve.

Një ofertë e mirë për një lojtarë që nuk dëshiron më të qëndrojë tek skuadra e Junaitid