A po flirton djali Donald Trump me Rudina Hajdarin?

RUDINA HAJDARI NË FUSHATËN E PRESIDENTIT AMERIKAN, PUBLIKON FOTO ME DJALIN E TRUMP

Rudina Hajdari në fushatën e presidentit amerikan, publikon FOTO me djalin e Trump

Deputetja Rudina Hajdari ka marrë pjesë në ceremoninë për mbledhjen e fondeve për fushatën presidenciale të Donald Trump.

Lajmin e ka bërë me dije vetë deputetja me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Ndihem e nderuar që isha e ftuar në aktivitetin e mbledhjes së fondeve për fushatën e rradhës së Presidentit Amerikan, Donald Trump, në Hamptons. Në këtë aktivitet morën pjesë personalitete të shquara amerikanë, si Bill O’Reilly dhe Geraldo Rivera, Senatori Lindsey Graham, Kongresmeni Lee Zeldin dhe djali i Presidentit, Donald Trump Jr’, shkruan Hajdari, teksa ka ndarë me ndjekësit edhe një foto me djalin e presidentit të SHBA-ve.

67751812_1071365123207972_4109491585748566016_n.jpg

67819847_1071356653208819_6554846200867061760_n.jpg