Aksident me vdekje në aksin Milot – Mamurras

Një aksident me një të vdekur ka ndodhur këtë mëngjes mëngjes në aksin Milot – Mamurras, afër  mbikalimit të Patokut në Kurbin.

Një kalimtar ka dashur të kalojë autostradë, por ëhstë përplasur nga një makinë.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës.

Policia ka bllokuar zonën dhe ka nisur hetimin.