Aksident në Manzë pranë fshatit te muxhahedinëve

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Manzë, afër fshatit të muxhahedinëve. Makina ka përfunduar në kanalin anësor të rrugës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. Dyshohet se shkak ka qënë shpejtësia e madhe në rrugë. Deri tani nuk raportohet për të lënduar.