Anxhela Peristeri poston foton me rroba banje, Jul Deda ka diçka për t’i thënë: Vish…

Që në momentin që nisi të kujdesej për trupin e saj dhe hoqi disa kilogramë, këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Anxhela Peristeri, nuk ngurron që të postojë në profilin e saj në “Instagram” foto me bikini.

anxhela2

E kështu ka bërë edhe ditën e sotme, teksa ka publikuar një foto nga pushimet e saj në Greqi. Ajo shfaqet me rroba banje dhe kësaj here ka vendosur që ta bëjë bardh e zi.

anxhela

Ndërkohë fansat e kanë pëlqyer menjëherë këtë pozë dhe e kanë komplimentuar për fizikun që e ka në super formë.

anxhela juli komente

Por në sy bie komenti i aktorit të njohur, Julian Deda, i cili me shaka i thotë që të veshë një kanotiere se do të ftohet. “Hahahaha ja nga tetori do e vesh”, i përgjigjet Peristeri duke qeshur.

anxhela1