Basha publikon videon: Rama i rrethuar nga luksi, 5.5 milionë Euro vetëm për zyrën

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka shpërndarë një video teksa shkruan se Edi Rama jeton mes luksit të parave publike.

Sipas Bashës, Rama ka shpenzuar 5.5 milionë euro nga paratë publike vetëm për zyrën e tij.

“Pasuri dhe Luks për vete, Papunësi, Varfëri Padrejtësi dhe Pasiguri për njerëzit.

Hajduti Psiqik dhunon dhe gjobit sipërmarrjet e vogla që mezi mbajnë me bukë shumicën e familjeve shqiptare! Me paratë e grabitura atyre financohen luksi dhe qejfet e Hajdutit Psiqik dhe klientëve të tij.

Ja si harxhon miliona euro të shqiptarëve për luksin e tij dhe kontrata “sekrete” për miqtë dhe familjarët e tij Hajduti Psiqik”, shkruan Basha.