Bleona zhvishet dhe jep një porosi për të gjithë

Bleona Qereti di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes, dhe sigurisht me format e saj bombastike.

Me një fizik të lakmuar dhe plot hire, këngëtarja 40-vjeçare ka pozuar para pasqyrës në tualet e hotelit, duke mbajtur njërën dorë në gjokset e saj.

Me të brendshme të zeza, Bleona ka ekspozuar trupin e saj perfekt, dhe sugjeron që të gjithë njerëzit të heqin rrobat.

“Mirmëngjes botë, dieta ime po funksionon. Hiqini rrobat dhe dukuni të bukur,”-shkruan Bleona Qereti në rrjete sociale.