“Çfarë ka ndodhur”/ Komentuesit shqetësohen për Flori Mumajesin, shoku i tij i ngushtë jep përgjigjen epike

Prej disa muajsh, këngëtari dhe kantautori shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi është zhdukur nga skena dhe nga rrjetet sociale , dhe gjithashtu nuk ka publikuar asnjë projekt muzikor këtë verë, atëherë kur të gjithë prisnim ndonjë hit të ri.

Pyetjes se nga ka ka humbur Flori, i është përgjigjur miku i tij i ngushtë, Klajdi Haruni. Këtë të fundit e kanë pyetur fansat e Florit në intervistën e fundit që ai zhvilloi në Instastory.

Mirëpo përgjigja e Klajdit ishte epike. Ai postoi një video të Edi Ramës ku shprehej: “Çfarë ka? Çfarë ka ndodhur? Pse gjithë ky interesim?”

Video Player