“Duke menduar për ty”/ Vajza e Paul Walker, bën dedikimin prekës për babain e ndjerë

Disa vite më parë, aktori i mirënjohur i filmit “Fast and Furious”, Paul Walker shokoi botën me aksidentin tragjik që pësoi me makinë. Së fundmi vajza e tij, Meadow e cila është 20 vjeç dhe fëmija i vetëm që ai pati,  ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një foto, e cila nuk ishte publikuar kurrë parë.

Në këtë foto aktori i ndjerë, i filmit “Fast and Furious” shfaqet duke u larë në oqean së bashku me një derr të egër.

Fjalët që Meadow ka zgjedhur për të treguar se sa shumë i mungon babai i saj janë rrëqethëse. Krahas kësaj fotoje, ajo ka shkruar:

“Duke menduar për ty.’’