E mbani mend Alekun tek Bidai? Ja ç’po ndodh sot në jetën e aktorit

E mbani mend Alekun, personazhin e serialit indian “Bidaai” i cili bëri për vete publikun me rolin e tij dhe historinë e veçantë të dashurisë me Sadnën?

Kanë kaluar disa vite që nga transmetimi i këtij seriali dhe sot Aleku sigurisht që ka ndryshuar shumë. Aktori Angad Hasija sot është 35 vjeç dhe pas ndryshimit drastik që ka bërë në pamje është kthyer në një super model.

-640-0-5d6164c9481d7

Aleku i ka lënë të gjithë gojëhapur me pozat e fundit në vaskë apo në shtrat duke treguar më shumë se ç’duhet.

-640-0-5d6164c5c6a6e

Ai vazhdon karrierën si aktor duke luajtur në seriale shumë të ndjekur në Indi.

Sa i përket jetës private, Aleku është i martuar dhe baba i një vajze.

-640-0-5d6164c77f691

Pas mbarimit të serialit “Bidaai”, ai ka ruajtur marrëdhënie shumë të mira me kolegët, sidomos me Sadnën dhe Ranvirin me të cilët poston shpesh foto. Më poshtë ju sjellim disa foto të reja të Alekut./Xing.

-640-0-5d6164c2a14f6-640-0-5d6164c66c1b1-640-0-5d6164c8b1827-640-0-5d6164c81ef2b-640-0-5d6164c6eaca7