Eva Murati “çmend” rrjetin, shfaq format e saj bombastike me bikini

Moderatorja e njohur, Eva Murati është një ndër personazhet më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Së fundmi, ajo ka postuar disa foto në “Instagram, ku shfaqet tepër joshëse dhe tregon format e saj trupore që janë për t’u pasur zili.

Siç shihet dhe në foto, Eva gjendet mbi një varkë, ku ka pozuar e shtrirë, e ulur dhe në këmbë dhe me një buzëqeshje të ëmbël në fytyrë.

Krahas fotove, ajo shkruan: 

Jeta është më e bukur në verë.”

Moderatorja sportive po vijon ende të shijojë pushimet këto ditë të fundit të muajit gusht në bregdetin e Vlorës.

Eva Murati është përfolur për lidhjen e saj me Genar Topallin, djalin e ish-kryetares së Parlamentit, Jozefina Topalli.

Ndërkohë që prej një viti mendohet se ata janë ndarë, ndonëse një gjë e tillë nuk është konfirmuar nga asnjë prej palëve.