Foto/ Arbana blen shtëpi të re, duket super!!!

Moderatorja Arbana Osmani ka blerë shtëpi të re. Lajmin e konfirmon “Gazeta Blic”.

Në foton e publikuar shihet se moderatorja ka një dhomë gjigante për veshjet, të arreduar me stil modern.


Ndërsa një pjesë tjetër të shtëpisë së Arbanës e zbuloi pak kohë më parë Xhemi e cila shfaqet duke pushuar në verandë dhe shkruan: “Mengjesi te shpia e Panës”. /Gazeta Liberale