FOTO/ Del në rrugët e Tiranës i lyer dhe i zbukuar me bizhu, Elton Ilirjanit nuk ja ndjen nga paragjykimet

Biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani u bë i njohur  për publikun shqiptar kur ai deklaroi haptas se se i pëlqenin meshkujt.

I rikthyer së fundmi në tiranë ai ka publikuar foto në të cilët shfaqet  i lyer me makeup dhe buzëkuq të kuq.

Siç shihet ai ka vendosur disa bizhuteri dhe gjithashtu i ka kapur flokët bisht.

“Tirana mood”, ka shkruar ai në një foto ndërkohë që në foton tjetrën shkruan:

“Shqipëria ka nevojë për më shumë njerëz mendjehapur. Jo silikon dhe lugina me injorancë. Po bëhet gjithnjë e më shëmtuar”, ka shkruar ai.