FOTOT/ Këngëtarja e famshme: E bëra gjoksin sepse nuk di të notoj

Cardi B është treguar edhe njëherë shumë e hapur me ndjekësit e saj.

Këngëtarja ka pranuar më herët se ka kryer disa ndërhyrje kirurgjikale për perfeksionimin e pamjes së saj.

Ndërsa së fundmi ajo ka zbuluar se kishte kryer një operacion në gjoks.

 

Këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto në të cilën shihet e veshur me një golf të zi të hapur në pjesën e kraharorit dhe bashkangjitur fotos së saj ka shkruar: “Nuk mund të notoja, prandaj bleva këtë gjoks kështu që mund të pluskoja”.