“Instagram vs jeta reale”/ Nëse mendoni se e njihni Luana Vjollcën, e keni gabim

Tepër aktive në rrjetet sociale me foto dhe video nga përditshmëria e saj, moderatorja Luana Vjollca ka treguar se fundmi se asgjë nuk është siç duket në Instagram.

Ajo ka publikuar dy video në profilin e saj ku në videon e parë, ajo shfaqet super seksi teksa lidh këpucët dhe rregullon flokët, e veshur me një fustan të kuq që i ekspozon dekoltenë dhe këmbët.

Mirëpo, në videon e dytë Luana shfaqet me të njëjtën veshje, por me një top futbolli në dorë me të cilin luan me këmbë dhe është gati të rrëzohet teksa ndjek topin.“Unë në Instagram dhe unë në jetën reale”, shkruan moderatorja me humor krahas videos së saj.