Je lidhur me ndonjë milioner”/ Gazetarja pozon në jahtin luksoz

Gazetarja e njohur Iva Tiço prej ditësh po shijon pushimet dhe nuk nguron të ndajë me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Ajo ka publikuar disa foto në Instagram ku shfaqet në një jaht luksoz. Fotoja ka marrë shumë pëlqime dhe komente, ku vëmendjen e morën shkëmbimet e komenteve me blogerin Olti Curri.

“Mbete jahteve do kujtojë dynjaja se je lidhur me ndonjë milioner larg qoftë”.-shkruan Olti me humor.

Gazetarja e ka pritur me sportivitet këtë koment të Oltit, duke ia kthyer: “Apapapapaaa ishalla ka dhe shpirtin e bukur dhe të ketë lexuar shumë libra s’e ti ma di standartin mua, nuk më hynë varkat në sy”-shkruan Iva.

Më pas, Olti ka vazhduar sërish me batuat e tij, duke lënë të kuptohet se mashkulli në fjalë mjafton të ketë para.

“Të ketë lexuar instruksionin e Rolexit aq del e tepron”- i shkruan ai në komentet që kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve.