“Ka qenë ëndrra ime në sirtar”/ Enca flet për talentin e saj si aktore

Prej ditësh po flitet se Enca Haxhia do të jetë pjesë e filmit më të ri të Ermal Mamaqit. Ishte vetë moderator Ermal Mamaqi i cili konfirmoi se këngëtarja do të ishte pjesë e projektit të tij më të ri.

Ditën e sotme Enca ka treguar se ka ëndërruar gjithnjë të bëhej aktore dhe se nuk do t´ju zhgënjejë.

“Surprizë. Erdhi koha t’iu tregoj talentin tim tjetër, gjithmonë ka qenë ëndrra ime në sirtar deri në momentin dhe rastin e duhur, në një super projekt nga Ermal Mamaqi. Enca aktore o lal, nuk do ju zhgënjej”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj më të fundit, ku fansat kanë nisur menjëherë të komentojnë se si do të shfaqet ajo.