Meri paralajmëron këtë shenjë: Surprizat e verës nuk kanë mbaruar

Bëhet fjalë për shenjën e Demit dhe sipas astrologes Meri Shehu kjo shenjë do të përjetojë një surprizë të bukur në jetën personale apo një aprovim pune.

Horoskopi i publikuar në Facebook nga Meri Shehu:

Dashi
Largimi nga dirta nuk do jete kaq i veshtire pasi jeni akoma nen ndikime te forta pozitive Sot mund te realizoni nje takim te rendesishem ne jeten personale dhe pune

Demi
Surprizat e kesaj vere nuk kane mbaruar madje tani do perjetoni nje surprize shume te bukur ne jeten tuaj personale apo nje aprovim ne pune

Binjaket
Jo gjithcka ka humbur ne nje ceshtje familjare Pritet nje rregullim apo nje mbaresi e cila ju sjell stabilitet Do keni nje takim ne nje rreth familjar te rendesishem

Gaforrja
Do jeni me tone me te qeta dhe me praktik ne menyren se si do i trajtoni planet jo me me zhurrme dhe me njerez qe vetem shkatonin show por me figura me konkrete

Luani
Eshte dita e fundit ku mund te merrni nje vendim apo te shprehni nje deshire megjithese keni hezituar deri tani Mos humbni kohe te kapni mundesite

Virgjeresha
Aferdita eshte futur ne shenjen tuaj por mbart akoma shkelqimin dhe ndricimin e Luanit Kjo do te thote qe merrni gjerat me deshire pasion dhe jo vetem me hezitime

Peshorja
Sot jeni ne nje moment ku vera ju therret akoma per nje zhytje ne ujrat verore Kapini shanset dhe mos mendoni se ditet e bukura tashme duhen mbushur vetem me pune

Akrepi
Mund te perconi sot akoma ndjenje pasion dhe ndricim ne planet tuaja duke bere nje njohje te re apo nje aventure dhe pse jo nje ndryshim

Shigjetari
Fillimi i mare gjysme e punes Kjo do jete motoja juaj sot ku ne asnje moment nuk duhet te risni me ankth pergjegjesine e detyrimeve apo te nje pune

Bricjapi
Sot duhet te shikoni anen e ndritshme te gjerave duke i dhene vetes mundesi te vazhdoj me tej me plane udhetime apo takime konkrete Nje shans i dyte ne jeten personale nuk perjashtohet

Ujori
Ata qe ju kane kundershtuar tashme do ta ndjejne mungesen tuaj dhe do perpiqen tju ofrojne mundesi apo dhurata Kryesisht ne cift Nese jeni ndjere te perjashtuar tashme do rifuteni me fuqi

Peshqit
Sot fillon nje periudhe ku do ndjeheni se keni nevoj te plotesoheni ne fushen e ndjenjave apo ne partneritete Vera mbaroi dhe tashme ju duhen njerez qe ju thejne sigurine