Meta “sfidon” lartësitë, “shkrryhet” në Bjeshkët e Sharrit

Presidenti i Republikës Ilir Meta vijon të shijojë pushimet e tij malore.

Këtë herë kreu i shtetit ka zgjedhur të përshëndesë shqiptarët nga Bjeshkët e Sharrit, ku përveç bukurive dhe ajrit të pastër, po shijon edhe frutin e boronicës.

“Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo”, shkruan Meta në postimin e tij të fundit.

Image