“Para se të rregulloja dhëmbët”/ Bes Kallaku publikon foton para se të bëhej i famshëm

Bes Kallaku është një ndër personazhet më të preferuar të publikut. Për vite me radhë kanë qeshur me batutat e tij nën rolin e Gjinit të Potokallisë.

Së fundi Bes Kallaku ka publikuar në Instagram një foto ku tregon se si dukej para se të bëhej i famshëm.

“Para se me rregullu dhëmbët, edhe para se me u mbyll gjuetia,”– shkruan Bes Kallaku në foton e publikuar. Veshur me një xhiboks ushtarak dhe me një palë tuta sportive, aktori i humorit duket krejt ndryshe nga çfarë është sot.