Pas mbarimit të “BE Coffee”, ja ku do ta shohim Olsi Bylykun

BE Coffee” u kthye menjëherë në një nga emisionet më të pëlqyera të publikut, ku aktorët kryesorë ishin Olsi Bylyku, Bes Kallaku dhe Erion Isai. Mirëpo pas mbarimit të tij, aktorët e humorit do të ndjekin rrugët e tyre. Bes Kallaku do nxjerrë në treg filmin e tij të ri, Erion Isai në politikë, ndërsa Olsi, sipas burimeve të “News31” do ta shohim në “Duplex”. Ky sezon thuhet se do të vije me ndryshime të mëdha në “Tv Klan”, pasi pjesë e programit thuhet se do të jetë edhe Marina Vjollca. Nuk e dimë nëse këto lajme janë të vërteta, por me siguri do pritet shumë mirë nga fansat e “Duplex” dhe sigurisht nga fansat e aktorit. Kujtojmë se përveç aktrimit, Olsi merret dhe me projekte muzikore./revistawho.com