Plas sherri mes femrave, goditje me grushta e shishe në lokal, arrestohet 36 vjeçarja (VIDEO)

Një sherr mes femrave ka ndodhur në një lokal. Në video shfaqen duke u goditur me grushta e duke u kapur nga flokët. Sherri ka degraduar në goditje me shishe.

Nuk dihen shkaqet e sherrit dhe është dashur ndërhyrja e policisë për të qetësuar situatën. Një 30 vjeçare ka përfunduar në spital nga goditja në kokë dhe një 36-vjeçare tjetër është arrestuar.