Tifozja më e zjarrtë e Milanit/ 20 fotot më “tërbuese” të bjondes seksi

Modelja seksi Elisa De Panicis Agnelli njihet prej kohësh si një tifoze e zjarrtë e Milanit dhe ajo nuk ngurron të mbështese kuqezinjtë këtë sezon të ri ku pritet ta ndjekë nga shkallët skuadrën e Giampaolos.

Elisa numeron rreth 1 milionë ndjekës mes tyre shumë tifozë të Milanit të cilët i surprizon me fotot hot.

Më sipër do të shikoni 20 fotot më seksi dhe më të komentuara të saj.