VIDEO/ Nga balerinë, Georgina kthehet në ‘infermiere’ për Ronaldon

Cristiano Ronaldo dhe bashkëshortja e tij Georgina Rodrigues janë shumë aktiv në rrjetet sociale. Së fundmi Cristiano ka postuar një video e cila ka bërë bujë në ‘Instagram’ dhe jo vetëm.

Aktualisht, Ronaldo vuan nga një dëmtim që rrezikon debutimin në sezonin e ri të kampionatit italian, por për t’u kthyer sa më shpejt në fushë ai ka ndihmën e Georginas.

Kjo e fundit ka marrë rolin e infermieres për të ndihmuar bashkëshortin e saj të rikuperohet sa më shpejt.