VIDEO/ Si rrallëherë Nora Istrefi me levizje provokuese në një twerk të ‘çmendur’

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të sukseshme shqiptare.

Ajo i ka të gjitha , një bashkëshort të dedikuar, një vjazë të vogël simpatike dhe një trup për tu patur zili.

Dhe pikërishtë këtë të fundit ajo e ka vënë në dukje në daljen e saj  në një koncert të mbajtur ditën e djeshme.

Ajo mbrëmë ka përformuar në një pub, ku me twerk-un  e saj të ‘çmendur’  dhe lëvizjet e saj provokuese ka ndezur skenën.