Denoncim-Aksidentohet sekretari i Ramës/ Policia fsheh ngjarjen, mbulon viktimat

Sekretari i Përgjithshëm i Kryeministrisë Engjëll Agaçi është aksidentuar.

Në aksidentin ku është përfshirë Agaçi mendohet se ka pasur  edhe viktima, ëhstë mbajtur i fshehtë nga Policia.

Denoncimi është bërë nga ish kryeministri Sali Berisha, i cili i referohet një mesazhi që ka mbërritur në adresë të tij.

Sipas mesazhit Agaçi ka mbetur i plagosur, ndërsa po udhëtonte me makinën e punës me Toyota me targa AA481PK.

Postimi i plotë

Mbahet i fshehte nga gjeneral Hashashi aksidenti i rende i Don Agaçios.
Ka dhe viktima.
Vet ai eshte plagosur.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Doktor, mbreme Don Agaçio, sekretari i Pergjithshem i Kryeministrit ka bere aksident me makinen e punes AA481PK Toyota, ngjarja po mbahet e fshehur nga policia, mendohet qe ka patur te viktima plagosur , perfshire edhe vete Don Agaçion si te plagosur!/CNA.al