Imazhet më virale në botë/ Zbuloni “meme-n” tuaj sipas shenjës së horoskopit

Të gjithë kanë një meme të preferuar, por a e dini cila është ajo që ju përfaqëson më së miri?

Zbuloni më poshtë memen tuaj, sipas shenjës së horoskopit:

Dashi

Kjo shenjë njihet për natyrën konkurruese që nuk pranojnë kurrë: e rëndësishme është pjesëmarrja, por duan gjithnjë vendin e parë ! Meme-ja e fëmijës së suksesshëm është ajo që i përfaqëson mësë miri.

Demi shijon jetën e luksit dhe nuk bëjnë lehtë kompromise. Nuk vendosin nevojat e të tjerëve para të tyreve ! Ky është qëndrimi i demave thuajse 24/24

Binjakët

Ata që ndërrojnë mendjen si Haxhi Pishmani, ata që nuk pushojnë së foluri ! Po flasim për Binjakët ! Kanë një mendim për çdo gjë dhe do e japin atë me çdo kusht.

Gaforrja- Meme-ja e Michael Jordan duke qarë

Shenja më emocionale dhe e lëkundur e zodiakut. A nuk ndjeni se kjo meme u shkon përshtat të gjithave gaforreve që ju njihni.

Luani, shenja që do gjithë vëmendjen tuaj ! Duan t’u thuash çdo moment të ditës, se sa të bukur janë, sa të mirë, dhe sa e mjerueshme do ishte jeta juaj pa ata.

Virgjëresha, fokusohet tek përfundimi i një detyre, sa mohon çdo nevojë tjetër (qoftë edhe fiziologjike) ! Është shenjë e vendosur, që arrin gjithçka që do.

Peshorja, të paqtët e horoskopit ! Shenja që e bën mik për kokë për 30 sekonda. Peshorja nuk duron dot të ketë armiq, ndaj zgjidhja më e mirë për të, t’i ketë të gjithë aleatë.

MOMO, është meme-ja më e errët e internetit, ashtu siç edhe akrepët janë shenja më e errët e zodiakut.

Bricjapi dhe lista e tij e detyrave. Të organizuar, gjithnjë me laps e letër në dorë, kjo meme duket se është krijuar nga një Bricjap.

Ujori :Shenja që vendos në pikëpyetje çdo gjë në jetën e tij! Pse kjo flutur nuk është një pëllumb! Cili është qëllimi i kësaj fluture… Po unë pse ekzistoj.. Këto e pyetje të tjera, që vetëm ujorëve u vijnë ndër mend.

Për Peshqit kemi një meme të ngjashme, por që është paksa më klasike ! PSE… Peshqit gjithashtu duket se kanë një qëllim në jetë. T’u përgjigjen të gjitha pyetjeve që u lindin atyre e jo vetëm….