“Po i bën reklamë vathëve”/ Pas fotos seksi me të brendshme, Olti Curri “ironizon” Dua Lipën

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore, Dua Lipa, na ka bërë gjithmonë të ndihemi krenarë dhe të shumtë janë fansat që e ndjekin në çdo hap.

Dua ndan vazhdimisht në profilin e saj në Instagram momente të ndryshme nga përditshmëria dhe së fundmi ajo ka publikuar një foto në tualet, ku shfaqet me të brendshme përpara pasqyrës.

Sigurisht që në foton e saj kanë vërshuar komentet e panumërta, por ajo qe  tërhoqi vëmendjen ishte komenti i Olti Currit:

“Po i bën reklamë vathëve”-shkruan Olti me ironi për foton ku vathët janë aksesorët që dallohen më pak .