FOTO-“Nuk do të të ndjek më”/ Çfarë po ndodh mes Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut?

Prej disa javësh, Instagrami i Arbana Osmanit është plot me ushqime të shijshme dhe përgatitje për librin e saj të ri me receta.

Instastory i saj është i mbushur çdo ditë me foto gatimesh të shijshme që kanë çmendur jo vetëm komentuesit por edhe mikeshën e saj të ngushtë.

Xhemi Shehu ka paralajmëruar se do t’i bëjë unfollow Arbanës për këto foto, thjesht sepse e bëjnë të ndihet shumë e uritur.

“Më cmende, më haet bukë. Do të bëj unfollow”, i ka shkruar Xhemi Arbanës.

Ndërkohë që kjo e fundit nuk ka nguruar t’a kthejë në shaka duke shkruar:

“Prishet miqësia mes dy moderatoreve të njohura”.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme.