FOTO/ Yjet shfrenohen në shtëpinë e Paris Hiltonit

“Halloween” i ka gjetur VIP-at me veshje mjaft seksi.

Nga fustanet e hapura tek bikinit, këto ishin veshjet që modelet dhe jo vetëm, zgjodhën që të vishnin në ndejën super-seksi të Halloween të Paris Hiltonit.

Për më tepër shikon i galerinë e mëposhtme nga super festa.