Kunatat sërish bashkë, shkëlqejnë në eventin e rëndësishëm (Foto)

Jonida Maliqi dhe Bora Zemani nuk fshihen më në krahë të partnerëve të tyre respektivë, vëllezërve binjakë Romeo dhe Donald Veshaj.

Dy kunata edhe këtë herë janë parë dhe madje edhe kanë pozuar në eventin e rradhës.

Bora e veshur shik, e gjitha në të zeza dhe buzë të kuqe, kurse Jonida ka kombinuar pantallonat e zeza me një bluzë blu me shkëlqim.