Alfio surprizon Fatmën në mes të emisionit/ Bën deklaratën e papritur

Moderatorja e njohur, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani së shpejti do të behn prindër për herë të parë të një djali.

Moderatorja vendosi të mbante të fshehtë çdo detaj të periudhës së shtatzënisë, por pas publikimit të lajmit Fatma ka ndarë me ndjekësit momentet më të veçanta të shtatzënisë.

Së fundmi ajo është ftuar në emisionin “Pop Culture” dhe gjatë një interviste me Dojnënpër shtatzëninë dhe nepsin, papritur pas saj u shfaq edhe Alfio. Partneri i saj u fut në mes të intervistës dhe bëri një deklaratë që e habiti Fatmën. I pyetur nëse do të jetë në sallën e lindjes, Alfio tregoi shumë i sigurtë se “po”.

Në atë moment Fatma mbuloi fytyrën me duar dhe duket se përveç se u habit, i pëlqeu kjo deklaratë e tij./ CNA.al