Aksident i rëndë/ Përplaset për vdekje këmbësori

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Rrugën e Kombit.

Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje një person në afërsi të fshatit Gëziq të Mirditës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa ende nuk dihet identiteti i viktimës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe shkaqet e aksidentit./