Artan Hoxha në një emision të ri? Zbulohen prapaskenat

Gazetarin investigativ Artan Hoxha e kemi parë shpesh kohët e fundit në një tjetër ekran duke bërë që të fillojnë thashethemet për destinacionin e tij të ri këtë sezon.

“Mapo.al” mëson së gazetari ka vendosur të largohet nga Report TV duke nisur një emision të ri tek Abc Neës në profilin e tij, siç është investigimi dhe lajmet mbi policinë.

Ccdo gjë është bërë gati dhe shumë shpejt pritet fillimi Hoxhës me emisionin e tij të ri, ndërsa në këtë televizion pritet të kalojnë edhe dy spikerë të njohur nga një televizion kombëtar.

Lëvizjet në këtë sezon në këtë televizion vijnë pas ndryshimit të menaxhimit, ku fokusi do të jetë informacioni i shpejt i shoqëruar edhe me investigimin me Artan Hoxhën dhe një tjetër emër që pritet të zbardhet shumë shpejt.

Më herët, tek Abc Neës shkoi Einxhel Shkira, e cila do të jetë në krah të Gerti Ccarçanit në emisionin sportiv “Pressing”. mapo.al