Atentat prokurorit Arjan Ndoj në Durrës, plagosen dhe dy persona të tjerë

Prokurori Arjan Ndoji ka mbetur i plagosur në një atentat.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur tek mbikalimi i Shkozetit.

Bashkë me Ndojin janë plagosur edhe dy persona të tjerë.

Ata janë transportuar në spital, ndërkohë që për momentin nuk dihet se kush ka qenë objektivi i atentatit.

Kujtojmë që Ndoji pak ditë më parë, u akuzua nga kryeministri Edi Rama, edhe pse jo me emër, si pjesë e bandave kriminale.(TemA)