E zhgënjyer nga meshkujt, Selen Gomez nuk përmbahet, shfaqet në publik duke u puthur në buzë me një femër (Foto)

Këngëtarja e njohur Selena Gomez ka vetëm pak kohë që ka publikuar këngën e saj më të re, dedikuar ishit të saj Justin Bieber. Së fundmi ajo ka qenë edhe pjesë e koncertit të këngëtares Julia Michaels në Los Angeles.

Ajo dhe kolegia e saj e kanë kënduar së bashku këngën “Anxiety” dhe në fund të koncertit ajo ka bërë veprimin e papritur.

Selena dhe Julia janë puthur në buzë dhe foton e kanë publikuar në ‘Instastory’. Vajzat të cilat janë mikesha prej shumë vitesh, shihen mjaft të lumtura me njëra tjetrën, e ndërsa pas kësaj ato kanë bërë edhe tatuazhe të përbashkëta.