FOTO-“Artisti dhe muza”/ Demi Rose “përvëlon” rrjetin me foton e fundit

emi Rose nuk ndalet së provokuari me fotot e saj në rrjetet sociale. Së fundi supermodelja ka publikuar një foto shumë të nxehtë ku është shfaqur thuajse nudo.

Sigurisht që kjo nuk është hera e parë që ajo pozon kaq seksi, pasi në Instagramin e saj ka shumë foto ku Demi tregon format e saj bombastike.

Kujtojmë që Demi është bërë e njohur për shkak të formave të saj të rrumbullakosura kaq e famshme në rrjetet sociale.