FOTO/ Fifi me flokë të shkurtër? Ja si duket këngëtarja

Filloreta Raçi ose e njohur ndryshe me emrin e artit Fifi është shumë e dashur për publikun shqiptar.

Së fundmi ajo ka suprizuar të gjithë ndjekesit e saj me rënien në peshë duke u shfaqur më në formë se kurrë.

Image

Por ditën e djeshme këngëtarja suprizon sërish ndjekësit e saj pasi shfaqet me një tjetër look.

Image

Fifi mund ta kemi parë me flokë me ngjyra të ndryshme por të shkurta asnjëherë.

Siç duket Fifi i ka prerë për t’ju përshtatur tendencave të sezonit dhe  tani duket si njeri tjetër.

Image