Kaq afër e kaq seksi trupin e Norës nuk e keni parë

Ajo është një nga këngëtaret më seksi.

Nora Istrefi ka veshur një fustan të dizajnuar nga Valdrin Sahiti, e ky i fundit e ka xhiruar këngëtaren nga afër, shkruan Syri Kosova.

Bukuroshja shihet se i janë fokusuar të pasmet bombastike dhe shpina e hapur.

E tillë, ajo dukej shumë seksi.

© SYRI.net